Bohaterowie


Harry Styles

Los obarcza go ciężkim bagażem jakim jest pogodzenie trudnej pracy z samotnym wychowywaniem dziecka. Gdy wydaje mu się, że powoli osiąga stateczność, życie zaskakuje go po raz kolejny, z kłamstw i tajemnic budując labirynt, w którym łatwo się zagubić. Czy uda mu się z niego wydostać? Gra z każdym pokonanym poziomem będzie nabierać coraz większego tempa i będzie toczyć się o najwyższą ze stawek - życie.

Madeline (Reed) Styles

Spokojna i ciepła osoba, osiągająca to, o czym każda kobieta marzy - kochająca rodzina i praca, pozwalająca spełniać  aspiracje zawodowe. Dobra passa kończy się, gdy jej życie zostaje przerwane o wiele za wcześnie i to w okrutny sposób. Czy jednak świat, z którego została wydarta, faktycznie był tym prawdziwym? Czy może ugrzęzła pomiędzy dwiema rzeczywistościami i zagubiła drogę do własnego wnętrza? I czy istnieje jakakolwiek możliwość, by zawrócić ją na właściwą ścieżkę?


April Styles

Pogodna i niezwykle bystra, jak na swój wiek, czteroletnia dziewczynka. Mocno przywiązana i całkowicie zapatrzona w swego ojca, nie ma pojęcia, że to ona jest dla niego jedyną podporą. Jedyne, czego się obawia, to fakt, że może zagubić i tak skromne wspomnienia po matce.


Louis Tomlinson

 Ojciec chrzestny April. Przyjaciel Harry'ego z liceum. Połączyła ich miłość do muzyki i marzenia o śpiewaniu. Zdawał wraz z nim do tej samej uczelni i pracował w tej samej placówce, póki nie został przeniesiony.  Przepełnione adrenaliną życie, w jakie się wkręca w nowym miejscu zamieszkania sprawia, iż częściowo gubi dawne znajomości. Gdy jednak sprawy obierają niebezpieczny kierunek, przytomnieje i pomaga wyprowadzić życie przyjaciół na prostą.


Niall Horan.

Przyjaciel Harry'ego i Lou.  Choć z pozoru niegroźny i głupkowaty, świetnie odnajduje się w sytuacjach kryzysowych.  Podobnie jak Harry, gubi swe serce, lecz radzi sobie ze stratą o wiele lepiej, niż przyjaciel. Bynajmniej takie stwarza pozory.


Jenny Styles

Młodsza siostra Harry'ego. Była stażystką w butiku z modą. Nie pochwalała zajęcia brata, dopóki nie poznała Nialla, w którym się zakochała. Jednak miłość, mimo iż odwzajemniona, zagubiła się w brutalnej rzeczywistości, gdy Jen ginie od wybuchu bomby podłożonej w samochodzie.


Zayn Malik.

Daleki kuzyn Madeline. Po jej odejściu jeszcze bardziej przywiązuje się do Harry'ego i jego przyjaciół. Poznając tajemnice otaczających go osób oraz wciskane mu, niczym podane na tacy przypuszczenia gubi się w natłoku informacji. Kiedy napięcie sięga zenitu, ma niewiele czasu, by otrzeźwieć i obrać właściwy kierunek.


Tom Carter.

Przełożony Harry'ego i Nialla. Dyrektor tak zwanego sektora C (Archiwum + Kontrwywiad). Wieloletnia praca w CIA sprawiła, że zagubił jakiekolwiek emocje i jedyne na czym mu zależy, to dobrze wykonane zadanie. Swych podwładnych traktuje jak pionki w grze i by wykonać zlecenie, jest w stanie sięgnąć po najbardziej radykalne środki...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz